Vivo uvedlo do prodeje model X3S

Vivo uvedlo do prodeje model X3S
2014-05-06T11:00:04+02:00
• 6. 5. 2014

Model s označením X3 od společnosti Vivo, který je především známý pro svoji 5,75mm tloušťku, nahrazuje v produktové nabídce nástupce nesoucí název X3S. Novinka se opět dočkala velmi kompaktních rozměrů, avšak čínský výrobce již nedokázal navázat na velikost předchozí verze, ba naopak. V nejužším místě šly milimetry o pár desetin nahoru. Vhodnou kompenzací můžou být o něco výkonnější hardwarové prvky nebo překvapivě kvalitní fotoaparát.

Vivo X3S Vivo X3S - tloušťka

Vivo X3S byl vybaven 5palcovým IPS displejem s HD rozlišením. Do vnitřní části si nově našel cestu osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku s taktovací frekvencí 1,7 GHz, ale operační paměť RAM zůstala na 1 GB. Tolik vzpomínaná tloušťka tedy vzrostla na 5,95 mm. Zadní část potěší 13megapixelovým fotoaparátem, který díky světelnosti objektivu f/1.8 bude podávat velmi kvalitní výsledky. Každopádně za menší zklamání lze označit baterii s kapacitou jen 2 000 mAh.

Obě čočky včetně 5megapixelové vpředu jsou schopné pořizovat záběry ve Full HD kvalitě. Softwarová stránka poskytuje systém FunTouch postavený na Androidu ve verzi 4.2 Jelly Bean. Prodej modelu X3S začal i mimo domovskou Čínu, takže výrobce pracuje na rozšíření jeho dostupnosti na vícero mobilních trhů. Nakonec prodejní cena v Malajsii začíná na 1 399 malajských ringitů (tj. v přepočtu 8 503 Kč bez daně).

Vivo X3S (3) Vivo X3S (1) Vivo X3S (2)

Zdroj: gadgetmtech.blogspot.cz

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat