reklama

Scroll Launcher – všechny aplikace najednou Android

Scroll Launcher – všechny aplikace najednou [Android]
2014-05-26T07:30:56+02:00
• 26. 5. 2014

V Obchodu Play můžete narazit na spoustu launcherů, jež vám mohou zpříjemnit, nebo dost pokazit život. Kupodivu snad tento jediný umí oboje najednou. Pokud je vaše zařízení používáno opravdu hojně, tato aplikace vám pouze zavaří. Launcher je tedy určen spíše pro příležitostné uživatele nebo pro ty, kteří se drží pár svých aplikací a nedají na ně dopustit.

app_la  screen_la

Jak můžete vidět, aplikace funguje na způsob výpisu seznamu všech ostatních aplikací. Ovšem některé z nich si můžete připnout na jakési rychlé spuštění, které je umístěno nad všemi ostatními. Také můžete každou z nich skrýt, aby vás neotravovala, když ji nepoužíváte. Samozřejmě skryté aplikace můžete spravovat v nastavení a třeba je i vrátit zpět na hlavní plochu. Seznam aplikací se řadí podle názvu a můžete je mít ve dvou až šesti sloupcích, což sice zkracuje výšku seznamu, ale určitě nepřečtete název snad jakékoliv aplikace.

Nastavení aplikace sice neobsahuje všelijaké zázraky, ale můžete si zde nastavit oblast, pro kterou se počasí bude zobrazovat. Také zde můžete nahlásit bug či jen vylepšení, které by se vám hodilo. Zatím je tato aplikace novinka, a tak můžete být mezi prvními.

setting_la  pocasi_la

Jelikož je aplikace ve verzi Beta, určitě se dočkáme mnoha vylepšení, například zrychlení načítání seznamu aplikací. Mezitím bych tuto aplikaci určitě doporučil uživatelům, kteří svoje zařízení příliš nepřetěžují a chtějí vše mít hned při ruce.

Aplikace je dostupná pro Android 4.0 a vyšší.

logo-app Scroll Launcher (open beta) SlinkyDev Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim