Nový správce souborů Tomi Files Manager

Nový správce souborů Tomi Files Manager
2014-05-19T07:45:53+02:00
• 19. 5. 2014
3

Android je v mnoha ohledech kompletní operační systém. Avšak chybí v něm například vestavěný pořádně provedený správce souborů. Dnes vám ukáži novou aplikaci, která je zatím ve verzi beta. Ta vám umožní si prohlížet snad všechny soubory v zařízení a zároveň přináší opravdu pěkný vzhled.

 fisrt_tfm  slozky_tfm  kostky_tfm

Jak si můžete všimnout, vše je vidět hned na první pohled a ke všemu máte okamžitý přístup. Na druhém a třetím obrázku vidíte možné seskupení složek a souborů. Zároveň zde máte možnost mít 2 obrazovky, se kterými pracujete zároveň. V pravém horním rohu máte historii svého prohlížení, takže není problém se vrátit o pár kroků zpět. Samozřejmě je zde i nabídka uspořádání souborů a složek. Vývojáři také nezapomněli na možnost výběru více souborů či složek a dovedli i tuto část do zdárného konce.

historie_tfm  sort_tfm  app_tfm  nastaveni_tfm

Nyní zbývá už jen nastavení, jež obsahuje zatím jen možnost zobrazit skryté soubory a vypnutí/zapnutí odesílání anonymních zpráv vývojářům.

Ke stažení: XDA Developers

Nakonec bych rád dodal pár vlastních poznatků. Výpis videí a obrázků není tak úplně dobře zpracován, jelikož se vám zobrazí jen náhledové obrázky na bílé ploše, což vypadá jen jako narychlo dokončený kus práce. Dále aplikaci trochu déle trvá načíst náhledové obrázky a občas i hledané soubory. Poslední, co mi chybí, je čeština, což se snad změní při vypuštění aplikace do světa.

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dalibor Pencik

19. 5. 2014, 12:08

já používám jedině dvoupanelový x-plore file manager (autor je slovák), umí přístup na picasu, lan, datová uložiště (nepotřebujete speciální apku) a mnoho dalšího. Podporuje i plný přístup na root (u rootnutého telefonu), úpravu oprávnění souborů a mnoho dalšího

To si delate prcu, vzdyt to nic neumi. Skoro mam pocit ze autor clanku je i zaroven autorem te apky a dela si tady reklamu.

Jinak souhlas s tim dole. Na zpravu fajlu jedine dvou panelove spravce. Ten cesky zkusim. Cesi dotoho :!

Vypada to jak omalovanky a k opravdove funkcnosti to ma daleko. Radeji
byste meli poukazat na opravdove spravce souboru jako Total Commander.,
MKC file manager, FX explorer, Solid apod.

Kazdy ma sve plusy minusy. Kdyz budeme trochu patrioti tak tusim ze MKC je od ceskeho autora.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat