reklama

Motorola Moto G Ferrari Edition představena v Mexiku

Motorola Moto G Ferrari Edition představena v Mexiku
2014-05-14T14:08:10+02:00
• 14. 5. 2014

Motorola včera představila novinku v podobě Moto E. Dočkali jsme se i vylepšeného modelu Moto G, který získal LTE modul jako bonus. Právě z něj vychází i nová edice, která bude zatím prodávaná pouze v Mexiku.

Jméno Motorola Moto G Ferrari Edition již v sobě nese partnera této edice, kterým se stala italská firma Ferrari. Novinka vychází přesněji z 16GB verze, která je jak materiálově, tak i designově pozměněna v duchu Ferrari. Záda zařízení jsou vyrobena z kevlaru, podobně jako u DROID edice, která je vyrobená přímo pro amerického operátora Verizon.

motorola_moto_g_ferrari_edition

Na zadní i přední straně nalezneme logo italské firmy a v předinstalovaném systému Android bude na pozadí logo automobilové firmy. Telefon bude v černé barvě, kromě reproduktoru pro hovory a okolí fotoaparátu, kde bude zbarven do červena.

Motorola bude prodávat Moto G Ferrari edition za 387 dolarů (v přepočtu zhruba 7750 Kč) už v červnu tohoto roku. Zatím se nepotvrdily informace o prodeji v jiných zemích než v Mexiku.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim