reklama

LeapBand: chytrý náramek pro děti

LeapBand: chytrý náramek pro děti
2014-05-02T13:30:30+02:00
• 2. 5. 2014

Stejně jako si k dětem od samotného začátku prodírají cestu chytré telefony spolu s tablety, první výrobci také na ně začínají zaměřovat své chytré náramky, tzv. wearable zařízení. Od společnosti LeapFrog nejde o první produkt, neboť operátor AT&T již v minulosti nabízel náramek Flip pro sledování polohy dítěte, ale chyběly mu další pokročilé funkce. Ty přicházejí až nyní v podobě náramku nesoucí název LeapBand. LeapFrog LeapBand Pod wearable (nositelné zařízení) zařízením si asi většina představí funkce jako měřič kroků nebo srdečního tepu. V tomto případě jej výrobce plně přizpůsobil dětským potřebám. Z celé řady funkcí můžou stát za zmínku různá cvičení, na nichž budou upozorněny přes reproduktor umístěný vpředu, aby se děti udržovaly v dobré kondici. Za to mohou sbírat body, kterými následně odemknou vlastní zvířata k hraní.

Náramek lze připojit k webovému rozhraní či k aplikaci, kde můžou rodiče sledovat aktivitu děti. Zařízení je doporučováno dětem od 4 až do 7 let, což zároveň výrobce zavazuje k tom, že nesmí sbírat důležité informace o uživatelích pro jeho užívání. Co se týče odolnosti, tak LeapBand má být přizpůsobený dětským hrátkám prováděným během celého dne. Nakonec do prodeje dorazí v měsíci srpnu za cenu 40 dolarů (tj. v přepočtu 791 Kč bez daně).

Zdroj: blogs.wsj.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim