reklama

LeapBand: chytrý náramek pro děti

LeapBand: chytrý náramek pro děti
2014-05-02T13:30:30+02:00
• 2. 5. 2014

Stejně jako si k dětem od samotného začátku prodírají cestu chytré telefony spolu s tablety, první výrobci také na ně začínají zaměřovat své chytré náramky, tzv. wearable zařízení. Od společnosti LeapFrog nejde o první produkt, neboť operátor AT&T již v minulosti nabízel náramek Flip pro sledování polohy dítěte, ale chyběly mu další pokročilé funkce. Ty přicházejí až nyní v podobě náramku nesoucí název LeapBand. LeapFrog LeapBand Pod wearable (nositelné zařízení) zařízením si asi většina představí funkce jako měřič kroků nebo srdečního tepu. V tomto případě jej výrobce plně přizpůsobil dětským potřebám. Z celé řady funkcí můžou stát za zmínku různá cvičení, na nichž budou upozorněny přes reproduktor umístěný vpředu, aby se děti udržovaly v dobré kondici. Za to mohou sbírat body, kterými následně odemknou vlastní zvířata k hraní.

Náramek lze připojit k webovému rozhraní či k aplikaci, kde můžou rodiče sledovat aktivitu děti. Zařízení je doporučováno dětem od 4 až do 7 let, což zároveň výrobce zavazuje k tom, že nesmí sbírat důležité informace o uživatelích pro jeho užívání. Co se týče odolnosti, tak LeapBand má být přizpůsobený dětským hrátkám prováděným během celého dne. Nakonec do prodeje dorazí v měsíci srpnu za cenu 40 dolarů (tj. v přepočtu 791 Kč bez daně).

Zdroj: blogs.wsj.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim