reklama

Keynote Applu na WWDC se bude konat v podvečer 2. června

Keynote Applu na WWDC se bude konat v podvečer 2. června
2014-05-23T11:45:14+01:00
• 23. 5. 2014

Každoroční vývojářská konference Worldwide Developer Conference (WWDC) se bude letos konat ve dnech 2.-6. června v San Francisku. Každý rok právě na této akci představí nové verze svých operačních systémů a mnohdy i nějaký hardware. Letošní keynote, kde se dočkáme odhalení novinek, se bude konat již 2. června.

wwdc14-home-branding

 

Samotná keynote by měla začít v 10 hodin místního času. U nás v tu dobu bude 19 hodin. Zda Apple nabídne live stream, není jasné, pravděpodobně ale ano, a to opět jako vloni pouze pro Apple zařízení. Akci budeme sledovat a ihned po představení vám přineseme souhrn novinek.

V souvislosti s touto akcí Apple zaktualizoval svoji aplikaci WWDC. Ta se dočkala změny barvy ikonky z fialové na oranžovo-červenou. Mimo to v ní nalezneme program celé konference. Názvy mnohých událostí jsou zatím zatajeny, a proto jsou celkem vtipně pojmenovány.

img_0153

logo-app WWDC Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim