reklama

ASUS PadFone opět obdrží laptop mód

ASUS PadFone opět obdrží laptop mód
2014-05-07T10:45:01+02:00
• 7. 5. 2014

Není to tak dávno, co mobilní zařízení, která lze využívat prakticky jako notebook, vstoupila na trh. Nejznámějšími produkty jsou zejména ty z dílny společnosti ASUS. Sama tato společnost si mezi konvertibilními zařízeními přímo libovala. Jedním z takových produktů je PadFone, který měl být chápán jako zařízení 3v1 – tablet, chytrý telefon a právě notebook. Na čas však došlo ke ztrátě podpory pro mód notebooku.

dock

To se má ale nyní zase změnit. Je velice pravděpodobné, že ASUS navrátí tuto funkcionalitu v další verzi PadFone zařízení. Důkazem může být dokument, který ukazuje na mobilní klávesnici, která využívá Bluetooth technologie pro připojení k zařízení. ASUS se podle všeho vrátí na trh s jeho all-in-one zařízeními.

Uniklé dokumenty s klávesnicí ukazují, že výrobek nebude obsahovat rozšiřitelnou baterii. Díky tomu bude klávesnice tenká a velmi lehká. Uvnitř tohoto docku bude pouze 450 mAh baterie, která bude mít za úkol dobíjet trackpad a Bluetooth vysílač. Přídavná klávesnice není vybavena ani slotem pro SD karty. Potěší však přítomnost USB portu.

Asus PadFone E

 

I přesto, že nová klávesnice neobsahuje tolik funkcí jako předchozí varianty, je minimálně zřetelné, že se ASUS vrací na trh s těmito konvertibilními zařízeními.

 

Zdroj: gsmarena.com

 

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim