reklama

Asus FonePad 7: nový, lehčí, tenčí a barevnější

Asus FonePad 7: nový, lehčí, tenčí a barevnější
2014-05-26T09:40:35+02:00
• 26. 5. 2014

Filipínská pobočka společnosti Asus oficiálně odhalila novou mírně poupravenou verzi modelu FonePad 7. Tablet s funkcemi telefonu je v prodeji dostupný pod kódovým označení FE170CG, který oproti svému předchůdci sice doznal změn, ale ty nejsou nijak markantní. Zatímco vnitřní stránka se dočkala v určitých částech zhoršení, naopak vnější potěší celou řadou příjemných proměn.

Asus FonePad 7 FE170CG

První odměnou prošel 7palcový displej, jehož rozlišení kleslo z původního WXGA na WSVGA (1 024 x 600 pixelů). Dále úložiště na uživatelská data se dvojnásobně smrsklo na pouhé 4 GB, což alespoň částečně řeší slot na paměťovou microSD kartu. Poslední ztrátu pocítila zadní část, kde tchajwanský výrobce vyměnil 5megapixleový senzor fotoaparátu za slabé 2 MPx. Ostatní hardwarové prvky ve vnitřní výbavě zůstaly nedotčeny.

Celkově má konstrukce menší rozměry včetně tloušťky. K dispozici navíc bude ve čtyřech variantách barev – bílá, černá, červená, modrá. Výše zmíněná úprava specifikací bude také mít pravděpodobně necitelný vliv na doporučovanou prodejní cenu, která byla stanovena na 5 995 pesos (tj. v přepočtu cca 2 762 Kč bez daně). Zda zařízení vůbec dorazí i na další trhy, není prozatím známo.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim