reklama

Asus FonePad 7: nový, lehčí, tenčí a barevnější

Asus FonePad 7: nový, lehčí, tenčí a barevnější
2014-05-26T09:40:35+01:00
• 26. 5. 2014

Filipínská pobočka společnosti Asus oficiálně odhalila novou mírně poupravenou verzi modelu FonePad 7. Tablet s funkcemi telefonu je v prodeji dostupný pod kódovým označení FE170CG, který oproti svému předchůdci sice doznal změn, ale ty nejsou nijak markantní. Zatímco vnitřní stránka se dočkala v určitých částech zhoršení, naopak vnější potěší celou řadou příjemných proměn.

Asus FonePad 7 FE170CG

První odměnou prošel 7palcový displej, jehož rozlišení kleslo z původního WXGA na WSVGA (1 024 x 600 pixelů). Dále úložiště na uživatelská data se dvojnásobně smrsklo na pouhé 4 GB, což alespoň částečně řeší slot na paměťovou microSD kartu. Poslední ztrátu pocítila zadní část, kde tchajwanský výrobce vyměnil 5megapixleový senzor fotoaparátu za slabé 2 MPx. Ostatní hardwarové prvky ve vnitřní výbavě zůstaly nedotčeny.

Celkově má konstrukce menší rozměry včetně tloušťky. K dispozici navíc bude ve čtyřech variantách barev – bílá, černá, červená, modrá. Výše zmíněná úprava specifikací bude také mít pravděpodobně necitelný vliv na doporučovanou prodejní cenu, která byla stanovena na 5 995 pesos (tj. v přepočtu cca 2 762 Kč bez daně). Zda zařízení vůbec dorazí i na další trhy, není prozatím známo.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim