reklama

Apple iWatch přijdou nejspíše s bezdrátovým nabíjením

Apple iWatch přijdou nejspíše s bezdrátovým nabíjením
2014-05-30T07:38:48+02:00
• 30. 5. 2014

Z čínské firmy Luxshare, zabývající se vývojem a výrobou cívek určených k bezdrátovému nabíjení, unikají informace. Jedná se o pravděpodobnou dohodu mezi touto firmou a společností Apple o dodávání technologie bezdrátového nabíjení pro nové iWatch. Spekulovalo se i o další firmě, jejím nejmenováním můžeme jen hádat, že si ji Apple nakonec nezvolil.

iWatch-concept-martin_hajek

Firma Luxshare poslala Applu nabĂ­jecĂ­ cĂ­vku pro schválenĂ­. Dodavatel technologie zatĂ­m nemĹŻĹľe o tĂ©to záleĹľitosti diskutovat, prĂ˝ protoĹľe „produkt (iWatch) zatĂ­m nenĂ­ k dispozici.“

Ohledně chytrých hodinek od Applu vzniká spousta spekulací. Hlavní spekulace jsou o dni představení. Že bychom se dočkali oficiálního představení na nadcházejícím WWDC 2014, které bude již za pár dní, přesněji 2. června? Tato otázka je stále nezodpovězena. Můžeme jen čekat a doufat, že představení proběhne co nejdříve. Další zajímavostí je zpráva z Číny, že i přes pozdní start prodeje iWatch, Apple chystá v roce 2014 dodat kolem 65 miliónů zařízení. Zní to jako zajímavý obchod pro firmu Luxshare.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Roman Pöschl

Vysokoškolák obor IT, nadšenec nových technologií a nejen mobilních, začínající audiofil... Kontakt viz FB.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim