reklama

Xiaomi Mi Box Pro: nový set-top-box s Androidem na palubě

Xiaomi Mi Box Pro: nový set-top-box s Androidem na palubě
2014-04-24T06:35:20+02:00
• 24. 4. 2014

Dnešní den v Číně nepatřil pouze společnosti OnePlus, neboť ve stejný den Xiaomi uspořádalo také vlastní tiskovou konferenci k představení několika nových produktů. Její samotný začátek byl dokonce posunut o půl hodiny dopředu, aby přeci jen mohli být o krok napřed. Nicméně žádné velké překvapení se nekonalo, jelikož na svět přišly jen dva routery a jeden chytrý doplněk k televizoru, který rozhodně stojí za bližší pozornost.

Xiaomi Mi Box Pro Xiaomi Mi Box Pro (4)

Mi Box Enhanced Edition v sobě ukrývá čtyřjádrový procesor Cortex-A9 od Amlogic, který doplňuje grafický čip Mali-450 MP6. K výkonu bude navíc ještě přispívat 2GB operační paměť RAM. Následně interní paměť v základu nabídne velikost 4GB, ale tu naštěstí rozšíříte o dalších 64 GB pomocí paměťové microSD karty. Zařízení nově dovoluje sledovat videa ve formátu 4K Ultra HD, přesněji do rozlišení 3840 x 2160 pixelů.

Ostatní výbava zahrnuje WiFi s podporou standardu IEEE 802.11ac, USB 2.0 a technologii OTG. V celkovém výsledku jde o 3x výkonnější a mnohem tenčí zařízení v porovnání s předchozím modelem. Prodejní cena by se měla vyšplhat na 399 jüanů, což v přepočtu vychází na 1 270 Kč bez daně. Nakonec čínský výrobce rozšiřuje svoji celosvětovou působnost do zemí, jako je Malajsie, Filipíny, Indie, Indonésie, Thajsko, Vietnam, Rusko, Turecko, Brazílie a Mexiko.

Xiaomi Mi Box Pro (2) Xiaomi Mi Box Pro (3)

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat