reklama

Samsung Galaxy K (S5 zoom) se ukazuje na dalších snímcích

Samsung Galaxy K (S5 zoom) se ukazuje na dalších snímcích
2014-04-24T07:35:18+02:00
• 24. 4. 2014

O nástupci fotomobilu Galaxy S4 Zoom jsme vás již dříve informovali. Nový model má přímo vycházet z letošního top modelu Samsungu Galaxy S5. Jeho název však nebude mít S5 v názvu, nýbrž začne novou řadu Galaxy K. Na internet se nyní dostaly další dva snímky tohoto připravovaného modelu.

galaxy-k-leak-1

 

Jak lze ze snímků pozorovat, model bude disponovat velmi zaoblenými zády s podobnou texturou jako právě u Galaxy S5. Na fotografiích je Galaxy K zabalen v nějakém plastovém krytu. Zajímavé také je, že ačkoli je letošní top model vybaven konektorem microUSB 3.0, u tohoto modelu to vypadá na standardní microUSB 2.0. Stále zatím není známo rozlišení, spekuluje se však o 20 MPx s desetinásobným optickým zoomem.

Z dalších specifikací by měl model disponovat 4.8 palcovým AMOLED displejem s rozlišením 720p. Hnacím motorem má pak být Exynos 5 Hexa 5260 a 2 GB RAM. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.4.2 KitKat. K představení by údajně mělo dojít již 29. dubna.

galaxy-k-leak-2

 

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim