reklama

Samsung Galaxy K (S5 zoom) se ukazuje na dalších snímcích

Samsung Galaxy K (S5 zoom) se ukazuje na dalších snímcích
2014-04-24T07:35:18+02:00
• 24. 4. 2014

O nástupci fotomobilu Galaxy S4 Zoom jsme vás již dříve informovali. Nový model má přímo vycházet z letošního top modelu Samsungu Galaxy S5. Jeho název však nebude mít S5 v názvu, nýbrž začne novou řadu Galaxy K. Na internet se nyní dostaly další dva snímky tohoto připravovaného modelu.

galaxy-k-leak-1

 

Jak lze ze snímků pozorovat, model bude disponovat velmi zaoblenými zády s podobnou texturou jako právě u Galaxy S5. Na fotografiích je Galaxy K zabalen v nějakém plastovém krytu. Zajímavé také je, že ačkoli je letošní top model vybaven konektorem microUSB 3.0, u tohoto modelu to vypadá na standardní microUSB 2.0. Stále zatím není známo rozlišení, spekuluje se však o 20 MPx s desetinásobným optickým zoomem.

Z dalších specifikací by měl model disponovat 4.8 palcovým AMOLED displejem s rozlišením 720p. Hnacím motorem má pak být Exynos 5 Hexa 5260 a 2 GB RAM. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.4.2 KitKat. K představení by údajně mělo dojít již 29. dubna.

galaxy-k-leak-2

 

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit