reklama

PolaSma: první chytrý telefon od Polaroidu

PolaSma: první chytrý telefon od Polaroidu
2014-04-06T09:00:41+01:00
• 6. 4. 2014
1

Světově nejznámější výrobce instantních fotoaparátů rozšiřuje svoji nabídku o zcela novou produktovou řadu. Po několika cenově dostupných tabletech přichází společnost Polaroid s prvním chytrým telefonem, který nese velmi jednoduché pojmenování – PolaSma (tzn. Polaroid Smartphone). Zařízení oděné do pastelových barev předpovídá jeho zaměření především na mladou generaci uživatelů.

PolaSma

PolaSma nenese žádné specifikace, s nimiž by mohl vyčnívat v zástupu ve vyšší střední třídě. Čelo vyplňuje 5palcový LCD IPS displej dosahující na rozlišení 960 x 540 pixelů. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MT6582 od MediaTeku s taktovací frekvencí 1,3 GHz a 1GB operační paměť RAM. V základu interní paměť sice nabídne jen 4GB paměť, ale samozřejmě nelze vyloučit podporu paměťových microSD karet.

Zadní část byla vybavena 8mepapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou a baterií s kapacitou 1 650 mAH, zatímco přední část doplňuje 2MPx kamerka. Výbavu uzavírá předinstalovaný systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean, funkce ,jako je WiFi, 3G nebo Bluetooth. Telefon bude k dispozici prvně v Japonsku ve třech provedení (růžová, modrá, žlutá) za doposud neupřesněnou cenu.

Zdroj: talkandroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dnes už tie telefóny vyrába hocijaká značka v rámci reklamy. Všetko je to na jedno kopyto len tomu dajú iný obal.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim