reklama

Odstartovala registrace na letošní vývojařský mDevCamp

Odstartovala registrace na letošní vývojařský mDevCamp
2014-04-30T17:35:10+02:00
• 30. 4. 2014
2

30. 4. 2014 – Ode dneška se můžete začít na webu registrovat na tradiční celodenní konferenci českých a slovenských mobilních vývojářů mDevCamp, která vypukne už za měsíc.

“Na základě zkušeností z předchozích ročníku doporučujeme s registrací neváhat, pokud chcete mít jistotu, že se na Vás dostane,” upozorňuje na omezenou kapacitu přednáškových sálů Michal Šrajer ze studia Inmite, které akci pořádá.

Screenshot_59

mDevCamp se už tradičně bude konat v Praze v Dejvicích na Fakultě informačních technologií ČVUT v sobotu 31. května 2014.

Na programu nejsou tentokrát jen odborné přednášky, ale i série kratších inspirativních vystoupení z různých oblastí, které se dotýkají mobilního vývoje. Po celou dobu bude také možnost si vyzkoušet nebo pohrát si s posledními hardwarovými novinkami, jako jsou Google Glas, Oculus Rift nebo LEAP Motion ve speciální hráčské místnosti.

Mezi přednášejícími budou v komunitě mobilních vývojářů známé osobnosti, jako jsou Vladimír Hrinčár, Filip Hráček, Ján Ilavský, Petr Dvořák nebo Tomáš Hubálek.

Mluvit se bude o vývoji aplikací pro iOS, Android i o vývoji mobilních API. Dále třeba o iOS7, OpenGL ES, nativních aplikacích pro Google Glass, databázích pro Android a mnohém dalším.

“To nejlepší na celém mDevCampu je ale vždy možnost setkat se na jednom místě se spoustou lidí, kteří jsou nadšení pro vývoj mobilních aplikací,” doplňuje Michal Šrajer.

Hlavními partnery konference jsou IBM a Nadace Vodafone ČR. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdrojak.cz, SvetAndroida.cz a SmartMania.cz.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Martin Matuna

30. 4. 2014, 17:41

Link na registraci třeba?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim