reklama

Nový Google Kalendář pro Android – unikají snímky obrazovek

Nový Google Kalendář pro Android – unikají snímky obrazovek
2014-04-09T18:39:25+02:00
• 9. 4. 2014
1

Prvního dubna se objevila informace o testovací verzi GMailu pro Android – součástí byly i snímky obrazovek. Chvíli jsme byli skeptičtí, hlavně s ohledem na samotné datum zveřejnění úniku. Dnes tu máme další testovací verzi, tentokrát se týká Google Kalendáře.

Time-590x330

Aplikace jsou si podobny hlavně díky kolečku se znaménkem plus v dolní části obrazovky. Russell Holly, redaktor webu Geek.com, uvedl, že měl tu čest si chvíli pohrát se zařízením, které obsahovalo testovací verzi kalendáře. V tomto případě byl použit kódový název Timely pro samotnou aplikaci.

Můžeme si všimnout, že i v tomto případě se sáhlo k razantnímu přepracování designu. Russell dodává, že aplikace obsahuje efekt paralax při pohybu z měsíce na měsíc. Zásadní novinkou je denní agenda a možnost sociální integrace. Zde se dočkáme propojení s Google+, odkud budou čerpány například narozeniny vašich lidí v kruzích.

Screen_5-590x1048 gcalendar_Screen_2

Jedná se zatím jen o testovací verzi, tudíž může dojít ke změnám. Russell měl z celé aplikace dojem, že je téměř připravena k publikaci. Odhaduje, že o ní uslyšíme na vývojářské konferenci Google I/O.

Zdroj: geek.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Radek Gebr

VIP 9. 4. 2014, 19:44

A co synchronizace? Bude fungovat? Protože novej kabátek synchronizaci nenahradí.Já osobně používám calengoo, tam synchronizace funguje na 100%

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim