reklama

Motorola dodala v prvním čtvrtletí 6,5 milionu zařízení

Motorola dodala v prvním čtvrtletí 6,5 milionu zařízení
2014-04-23T12:22:15+02:00
• 23. 4. 2014

Po uplynutí prvního čtvrtletí letošního roku se k nám dostávají první odhady, jak si dané společnosti vedou. Krátké oznámení si pro nás připravila Motorola.

Krátkou zprávou myslíme pouze tweet na oficiálním účtu společnosti. Motorola během prvního čtvrtletí prodala 6,5 milionu zařízení na celém světě. Toto číslo zahrnuje všechna zařízení, která má společnost dosud v prodeji.

motrola-js

V porovnání se společností Samsung jsou čísla nižší, nicméně se jedná o docela solidní výsledek. Samsung se může pochlubit například 10 miliony prodaných Samsungů Galaxy Note 3 během prvních dvou měsíců od zahájení prodeje.

Motorola-Lenovo-Moto-X-web

Je vhodné však připomenout, že mobilní divizi Motoroly odkoupilo na začátku letošního roku Lenovo. Sama Motorola se pak zaměřuje zejména na trh v USA s dražšími modely, ve světě pak uspěl model Moto G. Prodeje tak jsou velice slušné a bude jistě zajímavé sledovat, jak se budou vyvíjet i v následujících měsících.

Zdroj: droid-life.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat