reklama

Lenovo ukázalo nový Golden Warrior S8

Lenovo ukázalo nový Golden Warrior S8
2014-04-14T07:00:14+00:00
• 14. 4. 2014
Thumbnail

Nejenom luxusní výrobci mají v oblibě vyrábět zařízení z těch nejdražších materiálů. Světově největší výrobci své vlajkové lodi rovněž vydávají ve speciálních edicích, které mají na první pohled nabudit dojem určité exkluzivity a dalším takovým se stává společnost Lenovo. Ta si u nového modelu s názvem Golden Warrior S8 pohrála jak se zlatými prvky, tak i s typickou výbavou pro střední třídu.

Lenovo Golden Warrior S8

Ze seznamu specifikací stojí za zmínku 5,3palcový displej s HD rozlišením doplněný o přední 5MPx kamerku pro videohovory, které požene osmijádrový procesor MT6592 od Mediateku taktovaný na frekvenci 1,4 GHz společně s 2GB operační pamětí RAM. Dále v základu uživatele čeká 16GB interní paměť rozšiřitelná o paměťovou microSD kartu. Zadní část byla vybavena 13megapixelovým fotoaparátem a baterií o velikosti 2 000 mAh.

Výbavu uzavírá podpora funkce dual-SIM nebo operační systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean. O možnosti aktualizace na nejnovější Android 4.4 KitKat bude více jasno až během května, kdy samotný Mediatek slíbil jeho vydání. Nakonec čínský výrobce překvapivě stanovil prodejní cenu na přijatelných 130 dolarů (tj. v přepočtu 2 571 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení).

Lenovo Golden Warrior S8 - TECCA

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit