reklama

iPhone 6 se ukazuje na dalších snímcích

iPhone 6 se ukazuje na dalších snímcích
2014-04-01T09:50:49+00:00
• 1. 4. 2014
Thumbnail

Apple poslední dobou nedokáže příliš uhlídat informace o nových zařízeních. Po údajných specifikacích nového iPhonu 6 a informací o otevření nové továrny na toto zařízení přichází první reálné snímky. Ty se objevily na čínské sociální síti Weibu, což moc věrohodnosti nepřidává.

iphone-6-shell-maybe iphone-6-shematic-2

Na snímku údajně vidíme iPhone 6, tedy pouze jeho zadní stranu, v továrnách Foxconnu. Fotografie bohužel není příliš kvalitní a ani z ní nevyčteme velikost zařízení či úhlopříčku. I tak lze pozorovat nejspíše celohliníkovou zaoblenější konstrukci s bílými proužky, podobně jako u HTC One. Vidíme také vystouplý fotoaparát a absenci TrueTone blesku, kterým se Apple chlubil u iPhonu 5s.

Apple údajně pracuje na dvou verzích nového iPhonu. Nejvíce zdrojů se zatím shoduje na úhlopříčce 4,7 palce u menšího modelu a u většího 5,5 palce. Oba modely budou každopádně poháněny procesorem Apple A8 a nabídnou novou verzi iOS 8.

iPhone-6-CB (1) iPhone-6-CW
Velmi povedené koncepty od autora Martina Hájka

Zdroje: bgr.com, nowhereelse.fr

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit