reklama

iPhone 6 se ukazuje na dalších snímcích

iPhone 6 se ukazuje na dalších snímcích
2014-04-01T09:50:49+02:00
• 1. 4. 2014

Apple poslední dobou nedokáže příliš uhlídat informace o nových zařízeních. Po údajných specifikacích nového iPhonu 6 a informací o otevření nové továrny na toto zařízení přichází první reálné snímky. Ty se objevily na čínské sociální síti Weibu, což moc věrohodnosti nepřidává.

iphone-6-shell-maybe iphone-6-shematic-2

Na snímku údajně vidíme iPhone 6, tedy pouze jeho zadní stranu, v továrnách Foxconnu. Fotografie bohužel není příliš kvalitní a ani z ní nevyčteme velikost zařízení či úhlopříčku. I tak lze pozorovat nejspíše celohliníkovou zaoblenější konstrukci s bílými proužky, podobně jako u HTC One. Vidíme také vystouplý fotoaparát a absenci TrueTone blesku, kterým se Apple chlubil u iPhonu 5s.

Apple údajně pracuje na dvou verzích nového iPhonu. Nejvíce zdrojů se zatím shoduje na úhlopříčce 4,7 palce u menšího modelu a u většího 5,5 palce. Oba modely budou každopádně poháněny procesorem Apple A8 a nabídnou novou verzi iOS 8.

iPhone-6-CB (1) iPhone-6-CW
Velmi povedené koncepty od autora Martina Hájka

Zdroje: bgr.com, nowhereelse.fr

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim