reklama

Impossible Road – zrychlujeme a padáme

Impossible Road – zrychlujeme a padáme
2014-04-21T08:50:10+02:00
• 21. 4. 2014

Opět se v Obchodě Play objevila zdánlivě jednoduchá hra s příhodným názvem Impossible Road. Vyvíjí ji studio Pixelsontoast.

4

Ve své podstatě se jedná o velmi prostou hru s jednoduchým ovládáním. Obrazovka je rozdělena na dvě pomyslné části, podržením prstu na levé straně pojedete doleva, podržením prstu na pravé straně naopak doprava. Vaším úkolem bude nasbírat co nejvíce bodů.

32

A právě zde to celé začíná. Nejenže zůstat na cestě je až pekelně těžké, ale projet kontrolními body aniž byste spadli v další zatáčce, činí tuto hru obtížnější, než se na první pohled může zdát.

Avšak je zde jedna možnost, jak získat body rychleji. Jelikož jsou kontrolní body už pevně nastavené na mapě, nemusíte je všechny sbírat. Bohatě vám postačí, když jedním z nich projedete. Ovšem je v tom háček, jakmile sjedete z cesty, musíte se během pár vteřin vrátit zpět, jinak hra končí.

1

Na konec bych snad jen dodal, že mi zde chybí tlačítko pro okamžité pozastavení nebo restartování hry. Hra je dostupná pro Android 4.0 a vyšší.

logo-app IMPOSSIBLE ROAD Kevin Ng 1,28 US$ ANDROID

logo-app IMPOSSIBLE ROAD Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim