reklama

Hudební aplikace Spotify prošla aktualizací

Hudební aplikace Spotify prošla aktualizací
2014-04-30T11:55:16+02:00
• 30. 4. 2014

Služba Spotify je na českém trhu poměrně krátkou dobu. Tato společnost poskytuje neomezený poslech hudebních alb zdarma, pokud překousnete reklamy. Pakliže si službu předplatíte, získáte lepší kvalitu poslechu a nebudete obtěžováni reklamou. Spotify má také svou aplikaci pro operační systémy Android a iOS, která je dostupná jak pro telefony, tak i pro tablety.

Před pár dny jsme se dočkali velké aktualizace, která přináší spousty zásadních novinek.

 screen568x568 (1)_result screen568x568 (2)_result

Autoři na aktualizaci dosti zapracovali. Spotify získalo možnost změny vzhledu – nabízí se tmavý vzhled. Nutno podotknout, že aplikace je nyní mnohem hezčí. Novinkou je záložka jménem „YOUR MUSIC“, která vám pomůže s organizací vašich oblíbených písniček. Aktualizací prošel také panel procházení hudby a došlo i na výměnu ikonek.

  screen568x568 (3)_result screen568x568_result

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim