Dotekománie doporučuje #39 – Bazoš Agent

Dotekománie doporučuje #39 – Bazoš Agent
2014-04-26T15:37:27+02:00
• 26. 4. 2014

Dnešní mobilní operační systémy nám ulehčují život čím dál více v mnoha různých situacích. Zařízením svěřujeme svá data a očekáváme nějaké to ulehčení pro naši hlavu – např. takové upomínky na nejrůznější události, kdy nemusíme na něco myslet, jelikož nás zařízení samo upozorní. Dnes vám v seriálu doporučíme, jak nezmeškat výhodnou nabídku v internetovém bazaru.

Bazoš Agent vám ulehčí každodenní vyhledávání věcí, které chcete výhodně nakoupit v bazaru. Aplikace nabízí velmi přehledné uživatelské prostředí, přičemž zde nalezneme i mnohá nastavení, která aplikaci ještě více zlepšují.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Vše funguje naprosto jednoduše, po zapnutí aplikace musíte nejprve vybrat klíčové slovo, dle kterého bude Bazoš Agent hledat vámi požadované věci. Dejme tomu, že si v brzké době chcete zakoupit mobilní zařízení LG G2, proto zadám klíčové slova „LG G2 16GB“. Po této prvotní proceduře si stačí nastavit, kdy chcete, aby se aplikace automaticky synchronizovala, jak často atd.

Oceňuji, že autoři nezapomněli na notifikace v podobě zvuků a také noční režim, který slouží především pro nastavení doby, kdy nechcete být notifikacemi aplikace obtěžováni.

unnamed (5)_result unnamed (7)_result unnamed (8)_result unnamed (9)_result

Autoři se řídili tematickými pokyny Googlu, přičemž aplikaci řadím mezi přehledné a pro uživatele pohodlně ovladatelné. Během prohlížení inzerátů můžete sledovat i nabídky, na které jste již reagovali. Filtry umožňují zadat neomezené množství slov, přičemž každou nabídku můžete dočasně vypnout. To se hodí v případech, kdy zrovna nemáte na danou věc dostatek financí a nechcete zapomenout, co jste si to vlastně chtěli pořídit.

unnamed (10)_result unnamed (11)_result unnamed (12)_result unnamed (13)_result

Aplikace Bazoš Agent je ke stažení v Obchodě Play zcela zdarma a je velmi dobře hodnocena i ostatními uživatelskými recenzemi.

logo-app Bazoš Agent | Hledej na Bazoši ursus Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat