reklama

Byla vydána aplikace Můj T-Mobile pro Windows Phone

Byla vydána aplikace Můj T-Mobile pro Windows Phone
2014-04-17T07:30:56+02:00
• 17. 4. 2014

Majitelé telefonů s Windows Phone, kteří využívají jako svého operátora T-Mobile, se dočkali uvolnění aplikace Můj T-Mobile, díky které budou moci spravovat svá telefonní čísla skrze mobilní telefon.

Aplikace nabízí kompletní správu vašeho telefonního čísla. Samozřejmě je zde možnost přidání si více telefonních čísel, která budete moci ovládat. Můj T-Mobile určitě dobře znáte z webového prohlížeče. Mobilní aplikace se snaží zjednodušit uživatelům správu všeho, co běžně provádíte skrze webový prohlížeč

muj tmobile muj-tmobile3

Díky této aplikaci budete moci sledovat, kolik v daném zúčtovacím období máte zaplatit, kolik máte volných jednotek, apod. Samozřejmostí je také podpora online plateb přímo v aplikaci. Majitelé budou moci platit za služby přímo z telefonní aplikace. Kromě toho aplikace nabízí možnosti nastavení si nových služeb, které právě potřebujete.

  muj-tmobile2 muj-tmobile

Nespornou výhodou Můj T-Mobile pro Windows Phone je úspora mobilních dat. Aplikace totiž v České republice a v zahraničí nespotřebovává žádná vaše data, která máte zaplacena u tarifu.

[winphone]můj-t-mobile/b8f5c54d-cd85-4c44-8bed-af5f57ca400b[/winphone]

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim