reklama

5 aplikací ze storu – androidí mix

5 aplikací ze storu – androidí mix
2014-04-12T09:52:02+02:00
• 9. 4. 2014

android do clanku

Po několika týdnech tu je opět androidí mix, který vás seznámí s velice povedeným správcem souborů Sliding Exploerem, přehrávačem hudby se streamováním na vícero zařízení SoundSeederem a nakonec se podíváme, jak ovládat mobil jedním prstem pomocí Swipe Home Buttonu.

Sidebar Plus (Multi-bars)

 

Pro příznivce postranních panelů tu máme další alternativu. V tomto panelu (panelech) můžete mít kromě zástupců oblíbených aplikací také kontakty, widgety, zkratky a vyhledávání. Přizpůsobit si můžete i vzhled díky 3 tématům a dalším nastavením.

logo-app Sidebar Plus (Multi-bars) Root Uninstaller Zdarma ANDROID

Sliding Explorer

Sliding Explorer - screenshot

Říká se, že v jednoduchosti je krása, a to přesně platí pro tohoto správce souborů. Příjemný vzhled díky holo tématu, spousty funkcí – například náhled obrázků, podpora ZIP souborů, zobrazení skrytých souborů, podpora pro zařízení s root právy a mnoho dalších.

logo-app Sliding Explorer Team Baller Applications Zdarma ANDROID

SoundSeeder Music Player/SoundSeeder Speaker

Hudební fanoušci zbystřete. Pokud máte dostatek Android zařízení, můžete si užívat hudbu linoucí se ze všech koutů vašeho pokoje. Na hlavním zařízení musíte mít nainstalován SoundSeeder Music Player a na ostatních SoundSeeder Speaker, který se spojí s hlavním zařízením přes Wi-Fi. Podporovány jsou tyto hudební formáty: mp3, mp4, m4a, aac, 3gp, ogg, flac.

logo-app SoundSeeder Music Player JekApps Zdarma ANDROID
logo-app SoundSeeder Speaker JekApps Zdarma ANDROID

Swipe Home Button

Tato aplikace je určena především pro majitele mobilních zařízení s mechanickým tlačítkem pod displejem, které už nefunguje nebo nereaguje na každé stisknutí. Nebo také těm, kteří mají krátké prsty, velké displeje a mají problém otevřít notifikační lištu. Jednoduchými tahy u spodního okraje displeje se můžete vrátit na domácí obrazovku, zobrazit spuštěné aplikace nebo spustit jakoukoliv aplikaci. Doporučuji zhlédnout video, na kterém uvidíte, jak je to snadné a jak je aplikace rychlá – především při zobrazení spuštěných aplikací (žádné sekundové čekání).

logo-app Swipe Home Button Philip Ma Zdarma ANDROID

Usemon

Aplikace zobrazující grafy využití CPU, paměti RAM a sítě podobné těm z Windows ve Správci úloh. K dispozici jsou také widgety  a možnost notifikací ve statusbaru.

logo-app Usemon (Cpu Usage Monitor) iattilagy Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim