reklama

ZTE plánuje Grand S EXT s tělem z kovu a plastu

ZTE plánuje Grand S EXT s tělem z kovu a plastu
2014-03-13T06:20:58+02:00
• 13. 3. 2014

Na další novince do modelové řady Grand S momentálně pracuje společnost ZTE. Dva uniklé snímky zatím toho příliš nenapovídají, ale alespoň se začínají objevovat první nepodložené spekulace, které v případě naplnění mohou připravované zařízení vyzdvihnout mezi mobilní špičku. Čínský výrobce teprve letos v lednu představil model Grand S II, takže nyní trh bude s napětím očekávat jejich nové plány pro nadcházející měsíce.

GRAND S EXT

Většina zahraničních zdrojů uvádí, že ZTE chystá model nesoucí název Grand S EXT, který by měl na první pohled jednoznačně zaujmout každého uživatele. U jednolité konstrukce si pohrávají s technologií NWT (Nano Molding Technology), což v praxi znamená vstřikování plastu a kovu do formy, kde společným lisováním vznikne podstatně levnější kus zařízení, jen z části připomínající kov.

Lesklému polykarbonátu tedy začíná pomalu zvonit hrana, i když nasazení NWT může ještě nějakou dobu trvat. Zařízení by mělo navíc podporovat bezdrátové nabíjení, přičemž žádné bližší informace nejsou bohužel v tuto chvíli známy. Na upřesnění data oficiálního představení nebo seznamu specifikací zřejmě stále nepřišla ta správná doba.

ZTE Grand S EXT - zadní část

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim