reklama

ZTE plánuje Grand S EXT s tělem z kovu a plastu

ZTE plánuje Grand S EXT s tělem z kovu a plastu
2014-03-13T06:20:58+02:00
• 13. 3. 2014

Na další novince do modelové řady Grand S momentálně pracuje společnost ZTE. Dva uniklé snímky zatím toho příliš nenapovídají, ale alespoň se začínají objevovat první nepodložené spekulace, které v případě naplnění mohou připravované zařízení vyzdvihnout mezi mobilní špičku. Čínský výrobce teprve letos v lednu představil model Grand S II, takže nyní trh bude s napětím očekávat jejich nové plány pro nadcházející měsíce.

GRAND S EXT

Většina zahraničních zdrojů uvádí, že ZTE chystá model nesoucí název Grand S EXT, který by měl na první pohled jednoznačně zaujmout každého uživatele. U jednolité konstrukce si pohrávají s technologií NWT (Nano Molding Technology), což v praxi znamená vstřikování plastu a kovu do formy, kde společným lisováním vznikne podstatně levnější kus zařízení, jen z části připomínající kov.

Lesklému polykarbonátu tedy začíná pomalu zvonit hrana, i když nasazení NWT může ještě nějakou dobu trvat. Zařízení by mělo navíc podporovat bezdrátové nabíjení, přičemž žádné bližší informace nejsou bohužel v tuto chvíli známy. Na upřesnění data oficiálního představení nebo seznamu specifikací zřejmě stále nepřišla ta správná doba.

ZTE Grand S EXT - zadní část

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat