reklama

Rozhodněte o nové aplikaci pro WP od Seznamu

Rozhodněte o nové aplikaci pro WP od Seznamu
2014-03-04T11:00:52+02:00
• 4. 3. 2014

Na oficiálním Facebook profilu společnosti Seznam byl zveřejněn nový dotazník, jehož účelem je zjistit, po jaké aplikaci uživatelé operačního systém Windows Phone nejvíc touží. Na základě konečného výsledku bude poté jedna z nejčastěji volených aplikací vytvořena a umístěna k volnému stažení v oficiálním obchodu s aplikacemi.

Seznam.cz

V posledních měsících přichází cela řada aplikací pro systém Android s iOS usnadňující přístup k hlavním službám Seznamu. V tuto chvíli existuje 9 různých aplikací, přičemž pouze dvě z nich (Mapy, Novinky) jsou dostupné pro mobilní platformu od Microsoftu. Uživatelé systému Windows Phone 8 mohou vybírat kromě Sport, Super, Stream, Pohádky, Firmy, také z TV Programu nebo Zboží, které nejsou prozatím dostupné v žádném obchodě.

Hlasovat můžete od 2. do 9. března přes zmiňovaný dotazník umístěný na facebookové stránce Seznamu. Jaká mobilní aplikace nakonec spatří světlo světa, se dozvíme už 10. března, kdy budou zveřejněny oficiální výsledky na Facebooku a Twitteru. Proto včas hlasujte, ať nepřijdete o jedinečnou možnost rozhodnout.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim