reklama

LG p┼Öipravuje chytr├Ż stylus v n├íramku aktualizov├íno

LG p┼Öipravuje chytr├Ż stylus v n├íramku [aktualizov├íno]
2014-03-18T12:10:47+02:00
ÔÇó 18. 3. 2014

Aktualizováno 18. 3.

N├íramek a stylus v podob─Ť jednoho p┼Ö├şslu┼íenstv├ş se dost├ív├í z n├íkresu do skute─Źn├ęho ┼żivota. Aspo┼ł takto by se dal popsat nov├Ż unikl├Ż obr├ízek poch├ízej├şc├ş od Evleaks, kter├Ż zobrazuje tuto novinku v re├íln├ęm pou┼żit├ş. Bohu┼żel zat├şm nem├íme k dispozici kompletn├ş informace, ale dle n├ípisu na n├íramku/stylusu se d├í odhadovat, ┼że bude ur─Źen zejm├ęna pro telefony od LG. slap

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 10. 2.

Patentovou p┼Öihl├í┼íku na velice zaj├şmav├Ż dopln─Ťk podala spole─Źnost LG ve Spojen├Żch st├ítech u USPTO (United States Patent and Trademark Office). Z p┼Öilo┼żen├Żch sn├şmk┼» jasn─Ť vych├íz├ş, ┼że p┼»jde o spojen├ş ovl├ídac├şho stylusu s jednoduch├Żm, ale chyt┼Öe ┼Öe┼íen├Żm ┼Öem├şnkem. Jihokorejsk├Ż v├Żrobce krom─Ť z├íkladn├şho popisu prozat├şm neprozradil kolem t├ęto novinky ┼ż├ídn├ę bli┼ż┼í├ş vlastnosti.

ifa_lg_logo

Kapacitn├ş stylus by m─Ťl b├Żt ohybateln├Ż do podoby n├íramku, kter├Ż budou moct u┼żivatel├ę nosit na sv├ęm z├íp─Ťst├ş podobn─Ť jako klasick├ę hodinky. Skrze n─Ťho bude mo┼żn├ę na mal├ęm displeji nap┼Ö├şklad ovl├ídat hudebn├ş p┼Öehr├íva─Ź ve sp├írovan├ęm za┼Ö├şzen├ş, sledovat aktu├íln├ş ─Źas nebo zme┼íkan├ę ud├ílosti. Sjednocen├ş t─Ťchto dvou p┼Ö├şslu┼íenstv├ş alespo┼ł minimalizuje ─Źast├ę ztr├íty dotykov├ęho pera. Zda jde o chystan├Ż p┼Ö├ş┼ít├ş model chytr├ęho n├íramku Life Band, nen├ş v┼íak jasno, jeliko┼ż jde o velmi neobvykl├Ż druh dopl┼łku. Stejn─Ť tak doposud nepadla ┼ż├ídn├í zm├şnka, kdy LG pl├ínuje jeho p┼Öedstaven├ş ┼íirok├ę ve┼Öejnosti. Ka┼żdop├ídn─Ť velk├ę uplatn─Ťn├ş m┼»┼że m├şt s p┼Öipravovan├Żm G Pro 2, kde by s aplikacemi na kreslen├ş m─Ťl smysl.

Chytr├Ż stylus Chytr├Ż stylus 3 Chytr├Ż stylus 4 Chytr├Ż stylus 2

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Anton├şn Hor┼ł├í─Źek

─îlenem Dotekom├ínie od samotn├ęho zalo┼żen├ş a tato v─Ťrn├í podpora trv├í p┼Öes dlouh├Żch 9 let. Obl├şben├Żm v├Żrobcem je jednozna─Źn─Ť kalifornsk├Ż Apple, ale velmi r├íd vzpom├şn├í na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim