reklama

LG připravuje chytrý stylus v náramku aktualizováno

LG připravuje chytrý stylus v náramku [aktualizováno]
2014-03-18T12:10:47+02:00
• 18. 3. 2014

Aktualizováno 18. 3.

Náramek a stylus v podobě jednoho příslušenství se dostává z nákresu do skutečného života. Aspoň takto by se dal popsat nový uniklý obrázek pocházející od Evleaks, který zobrazuje tuto novinku v reálném použití. Bohužel zatím nemáme k dispozici kompletní informace, ale dle nápisu na náramku/stylusu se dá odhadovat, že bude určen zejména pro telefony od LG. slap

Původní článek 10. 2.

Patentovou přihlášku na velice zajímavý doplněk podala společnost LG ve Spojených státech u USPTO (United States Patent and Trademark Office). Z přiložených snímků jasně vychází, že půjde o spojení ovládacího stylusu s jednoduchým, ale chytře řešeným řemínkem. Jihokorejský výrobce kromě základního popisu prozatím neprozradil kolem této novinky žádné bližší vlastnosti.

ifa_lg_logo

Kapacitní stylus by měl být ohybatelný do podoby náramku, který budou moct uživatelé nosit na svém zápěstí podobně jako klasické hodinky. Skrze něho bude možné na malém displeji například ovládat hudební přehrávač ve spárovaném zařízení, sledovat aktuální čas nebo zmeškané události. Sjednocení těchto dvou příslušenství alespoň minimalizuje časté ztráty dotykového pera. Zda jde o chystaný příští model chytrého náramku Life Band, není však jasno, jelikož jde o velmi neobvyklý druh doplňku. Stejně tak doposud nepadla žádná zmínka, kdy LG plánuje jeho představení široké veřejnosti. Každopádně velké uplatnění může mít s připravovaným G Pro 2, kde by s aplikacemi na kreslení měl smysl.

Chytrý stylus Chytrý stylus 3 Chytrý stylus 4 Chytrý stylus 2

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim