reklama

LG G Flex získal první místo na IF Design Awards

LG G Flex získal první místo na IF Design Awards
2014-03-05T12:09:07+02:00
• 6. 3. 2014

Rok 2013 byl pro společnost LG jedním z nejvýznamnějších díky zavedení pokrokového designu u modelu G Flex. Právě toto zařízení v Soulu získalo zlaté ocenění IF Design Awards. Na domácí půdě si výrobce v pondělí také odnesl cenu z oblasti televizorů za jejich Ultra HD TV, kterou jste mimo jiné mohli nedávno zahlédnout ve velmi povedené reklamě.

IF Product Design Award 2014

Hodnotitelé nenechali bez povšimnutí ani model G2, u něhož především vychvalovali jeho konstrukci, speciálně konstruovanou baterii spolu s inovativním řešením v podobě přemístění bočních tlačítek z rámu na zadní stranu telefonu. Dále G Flex zaujal hlavně svým zakřiveným displejem, ergonomickým designem a stejně tak i tlačítky nesoucích na zádech.

Poslední ocenitelnou vlastností se stala tzv. samoopravitelná technologie implementovaná v zadní části, která je samotnými uživateli nejčastěji vystavována různým škrábancům během běžného používání. Za všechny zmíněné prvky zařízení tedy získalo hlavní cenu, což jednoznačně nelze odepřít. LG G Flex na českém trhu momentálně zakoupíte v průměru za 19 000 Kč.

Zdroj: lgnewsroom.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim