reklama

Dotekománie doporučuje #33 – Viral

Dotekománie doporučuje #33 – Viral
2014-03-17T19:55:21+02:00
• 15. 3. 2014

Dnešní chytrá zařízení získávají neustále vyšší výkon a dá se říci, že se čím dál častěji setkáváme s jejich využitím jako multimediální zařízení. Narůstající výkon, ale i přenosnost přímo nabádá k takovému užívání. Bezesporu můžeme usoudit, že většina uživatelů alespoň jednou za čas spustí Youtube a sleduje jakákoliv videa.

Standardní aplikace Youtube, kterou vyvíjí přímo společnost Google, nemusí všem vyhovovat a v obchodě Play se nachází nepřeberná spousta různých náhražek, bohužel nejsou všechny tak kvalitně zpracovány, jako jsou uživatelům vyobrazeny. Dnešní díl bude o aplikaci, která jak již úvod napovídá, vylepšuje a usnadňuje sledování Youtube na vašem chytrém zařízení.

unnamed_result

Viral nabízí všem svým uživatelům komfortní uživatelské prostředí, které je děláno přesně dle pravidel Googlu. Aplikace umožňuje přehrávání v tzv. „létajícím okně“ přičemž se naskýtá možnost sledovat video a pracovat např. v prohlížeči zároveň. Skvělou zprávou je ovšem to, že Viral nabízí všechny totožné funkce jako oficiální aplikace Youtube, ale navíc zde najdeme spousty vychytávek, které v oficiální aplikaci nejsou.

unnamed (1)_result  unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Viral dokonce nabízí přehrávání dvou „létajících oken“ zároveň, čímž získáte možnost např. porovnat dvě podobná videa během přehrávání atd. Pokud patříte mezi majitele tabletu, zajisté vás potěší, že vývojáři nezapomněli aplikaci přizpůsobit pro větší displeje, proto se Viral stává velmi dobře použitelný i zde.

Co musím jako uživatel ocenit, je možnost přihlášení se v aplikaci k Youtube, přičemž se po přihlášení zobrazí vaše zdroje a aplikace je seřadí. Novinkou, kterou získala aplikace nedávno, je podpora Chromecast. Pokud si zakoupíte plnou verzi, získáte přístup pro okamžité přidávání komentářů pod vámi sledovaná videa.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Již několik měsíců aplikaci Viral využívám, a proto jsem se nedávno rozhodl zakoupit verzi Pro, čehož rozhodně nelituji. Aplikace je poměrně velmi dobře vyladěná, což prospívá její rychlosti a především je o trochu více využitelná než oficiální aplikace, která nemá funkce, jako jsem uvedl, např. „létající okna“.

logo-app Viral Pro (Youtube Player) Mata 3,22 US$ ANDROID   logo-app Viral Popup (Youtube Player) Mata Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim