reklama

Alcatel uvolnil OneTouch Hero na český trh

Alcatel uvolnil OneTouch Hero na český trh
2014-03-15T09:45:31+02:00
• 15. 3. 2014

Myšlenku spojení chytrého telefonu a tabletu v podobě phabletu s názvem Hero představila společnost Alcatel pro český a slovenský trh. Novinka samozřejmě zapadá do produktové řady OneTouch, kde zařízení především vynikne designovým zpracováním, úhlopříčkou displeje nebo přítomnosti dotykového pera umístěného v konstrukci těla. Naopak většinu nepotěší doporučená prodejní cena nasazená na vyšší hranici.

HERO_scene

Alcatel OneTouch Hero disponuje 6palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů), který vpředu doplňuje 2MPx kamerka pro videokonference. Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor MT6589+ od MediaTeku taktovaný na 1,5 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB vnitřní paměť. Softwarová výbava zahrnuje platformu Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.

Zadní část s povrchovou úpravou soft-touch nabídne 13megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED diodou nebo baterii o velikosti 3400 mAh, která papírově vydrží v pohotovostním režimu 360 hodin na 3G sítí (700 hodin/2G). Mezi ostatní specifikace patří Bluetooth 4.0, GPS, A-GPS, dual-SIM, DLNA, technologie Yamaha PA pro kvalitnější zvykový výstup a celou řadu známých senzorů.

Závěrem stojí za zmínku, že součástí prodejního balení je také speciální flipové pouzdro Magicflip s LED diodami, které slouží k efektivnímu způsobu oznamování zmeškaných hovorů, nových emailech nebo informuje o aktuálním čase. Na českém trhu lze OneTouch Hero zakoupit za cenu 9 990 Kč vč. DPH.

HERO Bluish Black Front-Right V1.0 HERO Bluish Black Back-Right V1.0 HERO_LED Flip

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim