reklama

Zábavné hledání pokladů s Gem Miner 2

Zábavné hledání pokladů s Gem Miner 2
2014-02-07T06:50:30+01:00
• 7. 2. 2014

Pokud rádi hrajete hry, kde prozkoumáváte různá prostředí nebo hledáte hrou určené předměty, měli byste vyzkoušet Gem Miner 2.

unnamed_result

V této hře jste horníkem, který dostává úkoly. Za vyhledávání mnohých předmětů získáváte peníze, za které následně musíte zakoupit např. dynamit pro proražení zeminy, abyste se k předmětu dostali.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Gem Miner 2 není vůbec jednoduchý, z těžce vydělaných zlaťáků musíte neustále kupovat potřebné vybavení, což hraní velmi ztěžuje a prodlužuje. Na obrázcích máme možnost vidět počet předmětů v brašně, která má omezenou kapacitu, takže se žádné velké dolování nemůže konat. Gem Miner 2 má dobře vyvážené ceny a není důvod se obávat nějakého zdlouhavého hledání cenností.

unnamed (5)_result unnamed (6)_result

Pokud vás přestane plnění zadaných úkolů bavit, vývojáři naštěstí přidali možnost freeplay, tedy volné hry, kdy se můžete jen tak prokopávat mapou dle vašeho uvážení.

unnamed (1)_result unnamed (4)_result

Gem Miner 2 patří mezi špičkové hry pro Android, přičemž není vůbec drahá. Cena je zhruba 39Kč, což je velmi příjemné za spousty hodin, které u hry strávíte.

logo-app Gem Miner 2 Psym Mobile 1,62 US$ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim