reklama

Wiko Wax překvapí Tegrou 4i a LTE #MWC2014

Wiko Wax překvapí Tegrou 4i a LTE #MWC2014
2014-02-25T13:30:18+02:00
• 25. 2. 2014
4

Jeden z nejrychleji rostoucích výrobců chytrých zařízení z Francie, společnost Wiko Mobile, představila na veletrhu MWC v Barceloně svůj první telefon poháněný Tegrou 4i od Nvidie, kterého se dočká mobilní trh v Evropě. Výrobce za necelé dva roky prodal v domácím prostředí přes 2 miliony zařízení a nový model s názvem Max může opět výraznou měrou přispět k prodejnímu číslu.

Wiko Wax

Wiko Wax disponuje 4,7palcovým displejem s HD rozlišením, který požene čtyřjádrový procesor Tegra 4i, kde navíc páté jádro funguje jako spořič baterie. Dále integrovaný modem Nvidia i500 LTE zajišťuje podporu sítí 4. generace a v zadní části čeká 8megapixelový fotoaparát. Výrobce u zařízení přislíbil vynikající herní výkon, bezproblémové přehrávání videí a nadprůměrnou životnost baterie.

Předinstalovaná aplikace TegraZone bude nabízet nejlepší hry optimalizované na přítomný procesor Tegra. Nakonec zda se výrobci z Francie podaří zaujmout, ukážou až následující měsíce, kdy telefon půjde od dubna do prodeje v těchto zemích – Francie, Španělsko, Portugalsko, Německo, Itálie, Velké Británie, Belgie.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

ladislav ostrák

VIP 1. 12. 2014, 21:25

moje sestra v Italii si ho nedávno koupila a je s nim náramně spokojená .5palcový displey s dual sim a HD rozlišení

Nevite info o týchto fónoch či obsahujú aj český alebo slovenský jazyk? díky

Antonín Horňáček

26. 2. 2014, 12:49

Dobrý den, to bohužel nevíme, ale vzhledem k OS Android bych osobně odhadoval, že určitě ano.

Téš si myslím :) Díky za INFO pane Horňáček ;)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim