reklama

Seznam.cz rozšiřuje spolupráci s výrobci smartphonů a tabletů

Seznam.cz rozšiřuje spolupráci s výrobci smartphonů a tabletů
2014-02-16T11:08:24+02:00
• 16. 2. 2014

Seznam.cz za posledních několik měsíců představil vylepšené aplikace pro Android, přičemž jsme se dočkali i novinek Sport a Pohádky. V tomto roce máme očekávat další nadílku, jenž zpřehlední a rozšíří portfólio nabízených aplikací. Kromě toho Seznam.cz začíná rozšiřovat spolupráci s výrobci smartphonů a tabletů.

2014-02-16 10.55.51

Konkrétně se jedná o společnosti Sencor, EVOLVEO a Prestigio. Prvního náznaku jsme si mohli všimnout u zařízení EVOLVEO Android Smart TV box, kde se v základu nachází aplikace Seznam.cz.

U vybraných modelů těchto výrobců najdeme předinstalované aplikace Seznam.cz, Novinky.cz, Sbazar.cz, Firmy.cz, Stream.cz a také Mapy.cz. V takto vybavených zařízeních samozřejmě najdete také aplikace od Googlu, tudíž nedojde k výměně.

logo-app Seznam.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Mapy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Novinky.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Sbazar.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Stream.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID logo-app Firmy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim