reklama

iPad Air nabízí dle studie nejdelší výdrž baterie

iPad Air nabízí dle studie nejdelší výdrž baterie
2014-02-16T11:50:23+01:00
• 16. 2. 2014

Nová studie od serveru Tech Daily s názvem Which otestovala výdrž baterie jednotlivých tabletů. Již od prvního iPadu tablet od Applu nabízel desetihodinovou výdrž baterie a výsledek testu vyšel ve prospěch právě tomuto zařízení, a to v té nejnovější generaci s názvem iPad Air. Zde je také zajímavé podotknout, že iPad Air má menší baterii než jeho předchůdce a při vyšším výkonu si výbornou výdrž stále zachoval.

ipad-battery-life-competition

Na prvním místě se v obou dvou částí testu umístil iPad Air. Ten vydrží necelých 11 hodin surfování na internetu a na přehrávání videa mu baterie postačí dokonce na 13 hodin. V části prohlížení internetu další místa obsadily iPad mini s Retina displejem a starý iPad 2. Nejhůře zde dopadl tablet Google Nexus 7 druhé generace s výdrží necelých 7 hodin. To je však stále velmi pěkný výsledek.

Na dalších dvou místech při přehrávání videa se ale další tablety Applu neobjevují, zde velmi dobře dopadl tablet Amazon Kindle Fire HDX 8,9 a překvapivě po první části se na třetím místě umístil Nexus 7 druhé generace. Zde dopadl nejhůře Samsung Galaxy Note 10.1 2014.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim