reklama

Mějte přehled o platbách v Google Play

Mějte přehled o platbách v Google Play
2014-02-05T06:25:22+02:00
• 5. 2. 2014

Již je to delší doba, kdy Google zrušil možnost uživatelů zobrazit zakoupené aplikace, které nejsou nainstalovány. Vývojáři se s tím nesmířili, proto do obchodu Play pomalu přidávají různé náhrady, které mají za úkol tuto možnost zastoupit.

unnamed_result

 

 

My Paid Apps (Mé zakoupené aplikace) přináší uživateli možnost vidět všechny transakce pohromadě. Od ostatních se liší především možností zobrazovat platby, které byly provedeny in-app čili přímo přes danou aplikaci. Nastavení nenalezneme žádné, při přihlášení budete požádáni o přístup do vašeho Google účtu, odkud se informace o platbách načtou.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

V přehledu se zobrazí všechny platby, přičemž aplikace, které máte nyní nainstalovány, jsou označeny zeleným pozadím. Při klepnutí na kteroukoli aplikaci v seznamu vám okamžitě naběhne nabídka najet do google play. Mezi další funkce patří zobrazování zakoupených knih, časopisů a hudebních alb.

unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Vše zcela zdarma, neváhejte se podívat, kolik jste už na Google Play celkem utratili.

logo-app My Paid Apps Jens Kristian Geyti Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim