reklama

Nová služba HTC Advantage – oprava displeje zdarma omezeně

Nová služba HTC Advantage – oprava displeje zdarma [omezeně]
2014-02-19T08:00:54+02:00
• 19. 2. 2014

HTC oznámilo novou službu s názvem HTC Advantage, která bude benefitem pro všechny nové majitele vlajkových lodí od této společnosti. Nová iniciativa staví na konceptu “Když si koupíte to nejlepší, tak to nadále nejlepší zůstane.” HTC Advantage je založena na třech základních pilířích.

HTC-Advantage

Prvním bodem jsou slíbené aktualizace pro vlajkové modely řady One. HTC se tak zavazuje k včasnému uvolňování aktualizací a podporu zařízení nejméně po 24 měsíců. O této dvouleté podpoře jsme ale již psali před pár dny. Další věcí, co vám tchajvanský výrobce nabídne, je služba HTC Backup. Ta zálohuje vaše osobní data včetně všech účtů, aplikací, záložek, rozvržení domovské obrazovky, nastavení a widgetů. Toto lze pak využít pro rychlou obnovu na novém zařízení, úložiště využívá služeb Google Drive nebo Dropbox.

Třetí pilíř nového programu potěší asi nejvíce. Jedná se o bezplatnou výměnu vámi rozbitého displeje, tedy ne nějakou poruchou v rámci záruky, ale vámi způsobené rozbití předního krycího skla. HTC vám opraví prasklý displej bez dalších nákladů do 6 měsíců od koupě. Poté stačí pouze zaslat rozbité zařízení do servisu v Houstenu, kde vám ho za pár dní vymění. Na bezplatnou odměnu máte však nárok pouze jednou.

Vše zní slibně, ale jak jste si mohli všimnout, tak se posílá do města v USA. I v tomto případě je novinka určena výhradně pro tuto západní zemi. Tudíž se v České republice zřejmě nedočkáme. HTC tak ukazuje zvětšený zájem o trh v USA, kde se chce více prosadit.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim