reklama

Goophone S5 – klon pod 300 dolarů

Goophone S5 – klon pod 300 dolarů
2014-02-26T12:00:02+02:00
• 26. 2. 2014

V pondělí Samsung představil nejnovější top model Galaxy S5 a od té chvíle se objevilo několik vtípků na samotné zpracování zad. Mohli jsme tušit, že se později objeví i kopie tohoto top modelu, ale nikoho nenapadlo, že by to trvalo jen dva dny. Za vším stojí společnost Goophone.

goophone-s5

Představila svou variantu Goophone S5, která je takřka totožná se Samsungem Galaxy S5. Dokonce se základní specifikace mohou vyrovnat korejskému top modelu a v některých ohledech je převyšují. Samozřejmě je nutné podotknout, že kvalita zpracování může být někde jinde. Cena Goophone S5 se zastavila na 299 dolarech.

Za tuto částku získáte 5palcový displej s Full HD rozlišením. Výkon zajistí osmijádrový procesor MT6592 od Mediateku s taktovací frekvencí 2 GHz, který má k dispozici 2 GB RAM. Interní úložiště je o velikosti 32 GB, přičemž nechybí podpora pro micro SD kartu. Na zadní straně najdeme 13MPx foťák společně s baterií o kapacitě 2800 mAh. Nad displejem se nachází 5MPx kamerka. Systém Android je ve verzi 4.2 Jelly Bean.

U tohoto modelu neočekávejte čtečku otisků prstů nebo certifikaci IP67 zaručující odolnost proti vodě a prachu.

Zdroje: goophone.cc, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim