reklama

Foxconn mobil s BlackBerry OS 10.2 obdržel certifikace

Foxconn mobil s BlackBerry OS 10.2 obdržel certifikace
2014-02-03T09:00:53+01:00
• 3. 2. 2014

Terry Gou, předseda společnosti Foxconn, údajně před pár dny prohlásil, že nové telefony BlackBerry, které jeho firma vyrábí, budou představeny na MWC 2014 v únoru. A na veřejnost se dostávají první střípky informací o jednom z nich.

Tím by měl být telefon s označením STJ100-1. Bluetooth SIG dnes schválila zařízení s tímto označením a výrobcem není samotné BlackBerry, ale právě Foxconn International Holdings. Z informací se dá zjistit, že telefon má být navržen pro BlackBerry OS 10.2. Více informací bohužel nemáme. Na světlo světa se nicméně dostalo několik spekulací. Mohlo by se jednat o  smartphone s označením Jakarta, který by měl být vybaven dotykovým displejem, jenž nebude doplněn o QWERTY klávesnici. Poslední takovým telefonem od BlackBerry byl BlackBerry Z30, který nesl označení STA100-2.

New-BlackBerry-Jakarta-Foxconn-1

STJ100-1 obdržel certifikace v Indonésii. Na internetu se tak objevují názory, že by se mohlo jednat o cenově dostupný telefon, který bude nejprve dostupný právě v Indonésii. Označení Jakarta samo o sobě nemusí být náhodné. Budeme si muset počkat, zda-li se tyto spekulace potvrdí.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim