reklama

BBM 2.0: co přináší nová aktualizace pro Android a iOS

BBM 2.0: co přináší nová aktualizace pro Android a iOS
2014-02-17T09:45:36+02:00
• 17. 2. 2014

Kanadská společnost BlackBerry vydala novou aktualizaci svého komunikačního nástroje s názvem BlackBerry Messenger. Nová verze s pořadovým číslem 2.0 se dočkala relativně významných změn, které samozřejmě ocení její samotní uživatelé napříč všemi platformami, takže novinky mohou přímo užívat také majitelé zařízení s Androidem nebo iOS.

BBM

První zásadní změnou je plná podpora BBM Voice, což znamená možnost telefonování zdarma mezi všemi uživateli chytrých telefonů bez rozdílu systému. Aplikace samozřejmě musí být připojená k 3G, LTE nebo WiFi síti. Druhou změnou prošly BBM Channels, které více připomínají sociální síť po vzoru Twitteru a Instagramu, kde najdete v jednolitých kanálech různé novinky nebo obrázky k danému tématu.

Dále nová funkce s názvem Glympse dovoluje sdílet svoji polohu po předem určené době. Uživatelé také mohou používat desítky nových smajlíků nebo sdílet větší soubory přes známou službu Dropbox. Nakonec stojí za zmínku navýšený limit maximálního počtu uživatelů, kteří mohou vstoupit do jednoho kanálu, a to přesně na hodnotu 50.

Ke stažení v BlackBerry World

logo-app BBM BlackBerry Limited. Zdarma ANDROID logo-app BBM Developer Zdarma iOS

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim