reklama

Samsung ZEQ – novinka s Tizenem se asi ukazuje

Samsung ZEQ – novinka s Tizenem se asi ukazuje
2014-01-28T12:20:52+01:00
• 28. 1. 2014

Nejmenovaný korejský server publikoval údajně první zařízení od Samsungu se systémem Tizen určené k prodeji konečným spotřebitelům. O tomto dlouho spekulovaném telefonu proběhlo již nespočet diskuzí. Jeho vývoj byl několikrát pozastaven, krátce poté zase spuštěn. Nicméně momentální situace pravděpodobně směřuje k jeho oficiálnímu představení, které by mělo proběhnout příští měsíc.

samsung ZEQ 9000

Společnost Samsung v srpnu loňského roku si nechal zaregistrovat značku ZEQ a podle zveřejněného snímku je jasné, že jejím konečným nositelem bude právě chystané zařízení s platformou Tizen. Jmenovka ZEQ doplněná o číslovku 9000 navíc naznačuje podobnost s předchozími modely nesoucí označení SM-Z9000 a SM-Z9005.

Na věrohodnosti této zprávě přidává také design v plastovém provedení, bez bizarních prvků. Displeji doplňuje prostředí Tizenu ve verzi 2.1, jenž uniklo v prosinci loňského roku. Každopádně o pár milimetrů menší konstrukcí nebude mít daleko od stále aktuální vlakové lodi jihokorejského výrobce, Galaxy S4.

V případě specifikací se počítá se 4,8palcovým displejem s HD rozlišením nebo procesorem Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaným na úctyhodných 2,3 GHz. Na kolik jsou tyto informace pravdivé, budeme vědět v únoru, kdy proběhne veletrh MWC v Barceloně.

Zdroj: intomobile.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat