reklama

Samsung ZEQ – novinka s Tizenem se asi ukazuje

Samsung ZEQ – novinka s Tizenem se asi ukazuje
2014-01-28T12:20:52+01:00
• 28. 1. 2014

Nejmenovaný korejský server publikoval údajně první zařízení od Samsungu se systémem Tizen určené k prodeji konečným spotřebitelům. O tomto dlouho spekulovaném telefonu proběhlo již nespočet diskuzí. Jeho vývoj byl několikrát pozastaven, krátce poté zase spuštěn. Nicméně momentální situace pravděpodobně směřuje k jeho oficiálnímu představení, které by mělo proběhnout příští měsíc.

samsung ZEQ 9000

Společnost Samsung v srpnu loňského roku si nechal zaregistrovat značku ZEQ a podle zveřejněného snímku je jasné, že jejím konečným nositelem bude právě chystané zařízení s platformou Tizen. Jmenovka ZEQ doplněná o číslovku 9000 navíc naznačuje podobnost s předchozími modely nesoucí označení SM-Z9000 a SM-Z9005.

Na věrohodnosti této zprávě přidává také design v plastovém provedení, bez bizarních prvků. Displeji doplňuje prostředí Tizenu ve verzi 2.1, jenž uniklo v prosinci loňského roku. Každopádně o pár milimetrů menší konstrukcí nebude mít daleko od stále aktuální vlakové lodi jihokorejského výrobce, Galaxy S4.

V případě specifikací se počítá se 4,8palcovým displejem s HD rozlišením nebo procesorem Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaným na úctyhodných 2,3 GHz. Na kolik jsou tyto informace pravdivé, budeme vědět v únoru, kdy proběhne veletrh MWC v Barceloně.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim