Asus PadFone E: Něco mezi Mini a Infinity

Asus PadFone E: Něco mezi Mini a Infinity
2014-01-28T13:45:25+02:00
• 28. 1. 2014

Hledáte-li vhodnou alternativu mezi hybridy, ale PadFone Mini je pro vás příliš malý nebo PadFone Infinity zase velký, tak společnost Asus oficiálně uvedla na trh další velmi specifické zařízení, které opět zapadne mezi známé hybridy. Novinka nese název PadFone E a dostala výbavu charakteristickou pro vyšší střední třídu.

Asus PadFone E

Chytrý telefon disponuje 4,7palcovým displejem zaujímající rozlišení 1280 x 720 pixelů. Hardwarová stránka zahrnuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 od Qualcommu s frekvencí 1,4 GHz založený na architektuře Cortex-A7 a 1GB operační paměť RAM. Dále záda nesou 1 820mAh baterii, 13megapixelový fotoaparát spolu s přisvětlovací LED diodou.

Dokovací stanice v podobě tablet se dočkala 10,1palcového displeje s HD rozlišením, 1MPx kamerky pro videohovory, 5 000mAh baterie, kterou po vložení telefonu můžete využití pro jeho dobití. Hmotnost dohromady dosahuje na 652 gramů, přičemž tablet váží 526 gramů a telefon 126 gramů. Softwarovou výbavu zastřešuje platforma Android ve verzi 4.3 Jelly Bean.

Tchajwanský výrobce zařízení vypustí do prodeje na domácím trhu v nejbližší době za cenu 560 dolarů (tj. v přepočtu 11 258 Kč bez daně a dalších poplatků na pořízení). Případní zájemci budou mít na výběr ze dvou barevných možností – černá a perleťově bílá. Kdy se nakonec dostanou na řadu i ostatní trhy není prozatím známo.

Zdroj: liliputing.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat