reklama

Samsung vás bude sledovat – chystá se aplikace Life Times

Samsung vás bude sledovat – chystá se aplikace Life Times
2014-01-30T07:33:56+01:00
• 30. 1. 2014
1

Už nyní se objevují nejrůznější náznaky specifikací dalšího top modelu od Samsungu, který by měl být představen zřejmě po veletrhu MWC v Barceloně. Samozřejmě tím myslím Galaxy S5. Kromě displeje s vysokým rozlišení, rozumějte větší jak Full HD, a nových vnitřností se asi dočkáme dalších funkcí, které budou nějakým způsobem ulehčovat život. Mezi ně by měla zapadnout aplikace Samsung Life Times.

SamMobile-Samsung-Life-Times-2 SamMobile-Samsung-Life-Times-1

Informace získal web SamMobile, který zveřejnil i snímky několika obrazovek. V podstatě by měla vytvářet záznamy z vybraných aplikací. Na jednom obrázku lze vidět, že se do nich počítají kamera, email, poloha, zprávy, poznámky, hudba, telefon, S Health (fitness aplikace) a další.

Life Times zřejmě bude tvořit obsah z dat nasbíraných z vybraných aplikací. Z toho vznikne něco jako  deník nebo souhrn toho, co jste dělali. V tomto ohledu se může jednat o celkem zajímavou aplikaci, která by se mohla setkat s úspěchem. Málokdo má čas si něco podobného seskupovat v jeden obsah.

SamMobile-Samsung-Life-Times-4 SamMobile-Samsung-Life-Times-3

Na druhou stranu se zajisté objeví otázka bezpečnosti – třeba jestli nasbírané informace zůstanou jen v zařízení, nebo budou posílána někam na internet. Zatím to ale vypadá na zajímavou možnost, které se s největší pravděpodobností objeví u Galaxy S5.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

málokdo to totiž potřebuje, skoro všichni už to totiž maj, říká se tomu hlava…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim