reklama

#TipNaAplikaci – Liftago Taxi

#TipNaAplikaci – Liftago Taxi
2014-01-15T13:00:04+01:00
• 15. 1. 2014
2

Jistě se vám mnohdy stalo, že jste na akci či nějakém večírku v jiném městě a potřebujete nutně taxi. Většina lidí si číslo na taxi zjišťuje, až jej nutně potřebuje a hledání je v tu chvíli zdlouhavé, nicméně revolucí by mohla být aplikace Liftago Taxi od autorů ADLER iTech.

unnamed (4)_result

S aplikací Liftago Taxi by se vám již nemělo stávat, že budete zdlouhavě hledat číslo pro taxi službu. Po otevření aplikace sama rozpozná vaši polohu a vy si jednoduše můžete taxi přivolat. Rozhraní nabízí zobrazení aktuálního seznamu vozů na mapě, tato funkce je užitečná pro co nejrychlejší příjezd řidiče taxi. Kromě tohoto přehledu máte možnost si také vybrat, s kým, nebo kterým vozem chcete jet. Liftago nezapomíná ani na vymoženosti, jako jsou např. zobrazení přibližné ceny za jízdu, délku než za vámi řidič dorazí a další.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Dobrým nápadem je hodnocení každého řidiče zvlášť, to se vyplatí ve chvílích, kdy se musíte na něco koncentrovat a ničím se nerozčílit – např. protivným a nepříjemným řidičem. V nastavení najdete možnost nastavit si určité parametry, jaké by mělo zrovna vaše taxi splňovat. Liftago je prozatím poměrně málo rozšířené, ačkoliv se snaží být i revoluční, trh a nízké ceny dělají své.

unnamed (3)_result unnamed_result

Aplikace je v obchodě Google Play a na AppStoru ke stažení zdarma.

logo-app Liftago Taxi ADLER iTech Zdarma ANDROID

logo-app Liftago Taxi Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Lucie Budínová

15. 1. 2014, 17:04

No jo ale aplikace je jen pro Prahu a nebo které města jsou podporováný?Je tam i Prostějov,Olomouc,Vyškov,Blansko nebo Brno?

Radek Michalčík

16. 1. 2014, 9:24

Dobrý den Lucie, nejde o to, že by aplikace byla a nebo podporovala jen nějaké město… Aplikace je vyvíjena jako globální, technicky může fungovat kdekoliv na světě. Momentálně probíhá pilotní provoz především v Praze, to ano, v Brně se již podařilo připojit také několik taxi, ale nic nebrání rozšíření na další města a také státy ;-). Máte-li chuť a čas pomoc se šířením Liftago mezi taxikáře nebo pasažéry, můžete stejně jako kdokoliv jiný. A Liftago je natolik fér, že si pro vlastní režii ponechává pouze 50% z provizí od řidičů za zprostředkování zakázek a druhých 50% jde do marketingu prostřednictvím komunitního podnikání jako odměny pro lidi, kteří pomohou Liftago šířit na trh. Jsem u Liftago od května 2013, kdy jsem začal s připojováním prvních řidičů taxi v Praze, tehdy ještě pro betatestování aplikace. Je super pozorovat jak se to celé vyvíjí a posouvá očekávaným směrem. Liftago je zajímavá a užitečná aplikace a stojí za ní ještě mnoho dalšího připravovaného k usnadněné přepravy z bodu A do bodu B především ve městech. Ve městech, které jste jmenovala osobně nemám nikoho komu bych předal své zkušenosti a kdo by podpořil šíření Liftago. V případě zájmu mě kontaktujte přes FB nebo na 773 111 212. Hezký den, Radek Michalčík

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim