reklama

Epson představil nové fitness náramky Pulsense

Epson představil nové fitness náramky Pulsense
2014-01-07T18:30:03+01:00
• 7. 1. 2014
2

Společnost Epson si na veletrh CES přichystala dvojici chytrých náramků, přičemž u jednoho z nich se jedná dokonce o hodinky. První náramek s názvem Pulsense Band nabídne pouze zobrazení vývoje na LED diodách, jedná se o podobné řešení, jako nabízí náramek FitBit.

epson

 

U druhého zařízení s názvem Pulsense Watch se jedná o chytré hodinky s LCD displejem. Oba přístroje mají pak silikonový náramek a jsou voděodolná do hloubky 3 metrů. Zařízení zaznamenávají vaše kroky, spálené kalorie, srdeční tep a také dobu spánku. Epson dále slibuje implementaci zaznamenávání trasy a měření golfového švihu v budoucích aktualizacích. K propojení se smartphonem se speciální aplikací pak slouží Bluetooth 4.0. Výdrž baterie zatím nebyla zveřejněna.

Pulsense Watch se bude prodávat za cenu 199 dolarů, zatímco Pulsense Band za 129 dolarů. Obě zařízení půjdou do prodeje v létě letošního roku.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

3ATM znamená, že vydrží déšť a mytí rukou :-).

BorisBockl

7. 1. 2014, 23:21

Není to do hloubky tří metrů, ale 3 ATM, kdy 1 ATM = 33 stop ~= 10 metrů. V tomto případě zhruba 30 metrů.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim