reklama

Dash – Fitbit pro automobily

Dash – Fitbit pro automobily
2014-01-27T08:30:48+01:00
• 27. 1. 2014
1

Nový startup se jménem Dash Labs přichází na trh s produktem Dash, který se podobá populárnímu fitness náramku Fitbit. Velkým rozdílem je ale to, že Dash monitoruje vaše auto. Produkt obsahuje malou levnou krabičku, která se vloží do vašeho automobilu a aplikaci do vašeho telefonu. Tím, jak tvůrci říkají, proměníte vaše auto v „chytré“.

dashmobile

Aplikace pak nabízí real-time zpětnou vazbu při jízdě, protokol jízd, přístup k diagnostice vozidla, mapu zobrazující, kde je nejlevnější palivo v okolí, a dokonce i sociální funkce. Dash hodnotí vaši jízdu určitým skórem, které můžete porovnávat s přáteli. Pokud nabouráte, aplikace vám automaticky přivolá pomoc a zašle upozornění vybraným kontaktům.

Propojení mezi automobilem a vaším telefon probíhá přes Bluetooth, a proto je potřeba dodat do auta OBD zařízení s touto technologií. Taková krabička stojí již od 10 dolarů a je údajně kompatibilní se všemi vozidly od roku 1996. Aplikace zatím vyšla pouze na Android, ta na iOS se má objevit již velmi brzy.

logo-app Dash - Drive Smart Dash Zdarma ANDROID

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Vladislav Jahoda

28. 1. 2014, 15:29

Máte někdo APK na vyzkoušení? Zkouším google i G+ ale nějak se mi nedaří.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim