reklama

Chytrý kartáček na zuby s Bluetooth od Kolibree

Chytrý kartáček na zuby s Bluetooth od Kolibree
2014-01-07T09:00:07+01:00
• 7. 1. 2014

Už jste někdy snili o kartáčku na zuby, který by dokázal zaznamenávat všechny údaje z procesu čištění zubů a posílat je přes Bluetooth do vašeho telefonu? Pokud ano, společnost Kolibree přichází na trh právě s takovýmto řešením. Chytrý elektrický kartáček totiž dokáže vše analyzovat a posléze i sdílet.

iphone +brush 2 BAD-510x600

Kartáček od Kolibree tedy dokáže konkrétně analyzovat, jak dlouho si zuby čistíte, jak často, dále když je kartáček v puse, zda si zuby čistíte, pohyb a vzory čištění a také výše tlaku  – jak moc kartáčkem na zuby tlačíte. Tyto všechna data pak shromažďuje aplikace pro Android a iOS, kde je vidíte přehledně v grafech. Ty můžete dále sdílet se svou rodinou či se svými přáteli a soupeřit spolu.

Tento chytrý kartáček se má na trhu objevit až v létě letošního roku. Tvůrci také plánují spustit kampaň na Kickstarteru pro vybraní nějakého kapitálu. Momentálně aplikace pro iOS ještě ani není naprogramovaná, zatím je pouze verze pro Android.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim