reklama

Belkin uvedl TV kolík Miracast Video Adapter

Belkin uvedl TV kolík Miracast Video Adapter
2014-04-23T17:53:58+02:00
• 1. 1. 2014
1

Americká společnost Belkin oficiálně představila chytré příslušenství k vašim televizorům. Kompaktní doplněk s názvem Miracast Video Adapter hodně připomíná Chromecast od Googlu, který i přes svoji obtížnější dostupnost a chabou podporu aplikací sklízí ve směs pozitivní reakce po celém světě.

Belkin Miracast Video Adapter

Toto nové příslušenství od Belkinu dovoluje bezdrátově zobrazit veškerý obsah z vašeho zařízení s operačním systémem Android na televizoru až ve Full HD kvalitě. Jde tak o další alternativu mezi hrstkou zařízení v rychle rozšiřujícím se segmentu trhu, kam je postupně dodáváno čím dál více chytrých doplňků.

Dále kromě podpory OTG máte také k dispozici HDMI, přes který se zapojuje do portu v televizoru, kde navíc funkce Plug and Play zajišťuje jednoduchou instalaci. V případě složitějšího přístupu výrobce do prodejního balení přibaluje prodlužovací kabel pro snadnější připojení.

Belkin zaručuje kompatibilitu se Samsungem Galaxy S3, S4, Note II, Note III, HTC One, Nexus 4, Nexus 5, Kindle Fire HDX a dalšími běžící se systémem Android ve verzi 4.2.x. Belkin Miracast Video Adapter můžete zakoupit na oficiálních stránkách výrobce nebo v internetovém obchodě Amazon za cenu 79,98 dolarů (tj. v přepočtu 1 592 Kč).

Zdroj: belkin.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat