reklama

Zahnutý displej dostane 40 % zařízení v roce 2018 podle LG

Zahnutý displej dostane 40 % zařízení v roce 2018 podle LG
2013-12-09T06:58:00+02:00
• 9. 12. 2013
1

Společnost LG se může ve svém portfoliu pochlubit prvním zařízením s flexibilním displejem, jehož název je G Flex a podle slov jihokorejského výrobce hodlá na tento trend navázat hned v následujících letech, kdy chce pokračovat ve výrobě podobných zařízení. Jejich předpoklad zároveň počítá se tím, že 40 % chytrých telefonů v roce 2018 bude mít zahnutý displej.

LG_G_FLEX_04

Výrobce začíná nudit výroba plochých zařízení, což také dokazují slova ředitele plánování mobilních telefonů od LG. Dr. Ramchan Woo hovořil o těchto druzích zařízení s flexibilním displejem jako o jednom kousku skládačky, která vyžaduje změnu i ostatních součástek uvnitř telefonu. Na vývoji modelu G Flex pracovaly kromě LG Display také odnože LG Innotek a LG Chem.

Baterie použitá u modelu od LG má speciální konstrukci, kde každá její vrstva je zcela odlišná. Díky tomu není na hranách žádný přebytek síly a můžete zařízení daleko více ohnout. Flexibilní displeje jsou pověstnou hudbou budoucnosti a LG očekává, že do roku 2015 bude mít na mobilním trhu 12 % telefonů flexibilní displej a rok 2018 dosáhne na 40% hranici.

Zdroj: slashgear.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Followtrue

9. 12. 2013, 7:27

Ja osobne nemam ani nikdy mat zaujem o zahnuty display preto dufam ze zariadenia zo zahnutym displayom sa nebudu dobre predavat aby vyrobcovia upustili od tohto nezmyslu …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat