reklama

Xiaomi zahájí příští rok expanzí na další mobilní trh

Xiaomi zahájí příští rok expanzí na další mobilní trh
2013-12-12T07:30:30+00:00
• 12. 12. 2013
Thumbnail2

Pátý největší výrobce chytrých telefonů v Číně a rovněž nejrychleji rostoucí výrobce v tomto koutu světa chce na začátku příštího roku obohatit seznam zemí, kde oficiálně můžete zakoupit výrobky od společnosti Xiaomi. V nedávné době proběhla tisková konference přímo s Hugem Barrou, který sám potvrdil plán, jehož cílem je rozšíření tržního podílu. Nicméně už v úvodu musíme upozornit, že nepůjde o žádnou zemi v Evropě a jí blízké.

xiaomi-logo1

Po Číně, Hongkongu, Tchaj-wanu se v 1. čtvrtletí příštího roku stane čtvrtou zemí Singapur, jelikož podle Barry a generálního ředitele jde o důležitý výchozí bod pro další rozvoj svých podnikatelských aktivit. Každopádně celá historie sahá do Tchaj-wanu, který byl první zahraniční zemí, kam produkty Xioami byly určeny k oficiálnímu prodeji přes několik maloobchodních prodejců. V Singapuru lze také očekávat, že čínský výrobce nasadí zcela stejnou marketingovou strategii.

Tisková konference

Zdroj: techinasia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Peter Markuška

12. 12. 2013, 7:40

na preklady textov pouzivate translator?

Přemysl Vaculík

12. 12. 2013, 7:50

Omlouvám se, ven šla špatná verze. Budu ještě řešit. Díky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit