reklama

Vyšel untethered jailbreak pro iOS 7

Vyšel untethered jailbreak pro iOS 7
2013-12-23T09:08:11+02:00
• 23. 12. 2013

Tvůrci z týmu Evasi0n naděleli pro mnohé předčasný vánoční dárek uveřejněním untethered jailbreaku pro nejnovější iOS. Slovíčko untethered znamená, že vám ani po restartu zařízení jailbreak nezmizí. Jeho funkčnost je potvrzena na všech iPhonech, iPadech a iPodech Touch pro všechny současné verze od iOS 7.0 do 7.0.4 a údajně funguje i na betaverzi 7.1.

screenshot-2013-12-22-07-56-38

Instalaci, která údajně zabere pouze 5 minut, lze provést jak na operačním systému Mac OS X, tak na Windows. Pokud jste v minulosti svoje iOS zařízení aktualizovali Over-The-Air, tak tvůrci doporučují provést čistou instalaci nejnovější verze přes iTunes. Malým mínusem může být v současnosti neaktuální verze Cydie, která není přizpůsobena iOS 7.

img_1764 img_1767

Otázkou zůstává zda je vůbec jailbreak v dnešní době třeba a neslouží již pouze pro piráty ke stahování nelegálních aplikacích.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat