reklama

Úložiště SurDoc nabízí 100 GB v základu ”zdarma”

Úložiště SurDoc nabízí 100 GB v základu ”zdarma”
2013-12-24T09:20:47+02:00
• 24. 12. 2013

Zálohování na vzdálené úložiště v posledních letech stále častěji nabírá na důležitosti a využitelnosti ze strany uživatelů. Na poli najdete mnoho totožných služeb, jak od největších technologických firem, jako je Microsoft s Googlem, tak i od těch, které stávěly skoro od úplného základu, kde stojí za zmínku například Dropbox.

SurDoc

Další alternativou může být zajímavá služba SurDoc nabízející registrovaným uživatelům v základu 100 GB volného prostoru s podporou nejen systému Android a zabezpečením typu SSL. Nicméně se nevyhnete určitým omezením, kde služba dává na výběr ze tří variant užívání. Ačkoliv v základu skutečně máte 100 GB prostoru, za jeden měsíc můžete pracovat s pouze 30 dokumenty.

Po zaplacení 2,5 dolarů (tj.  v přepočtu 50,31 Kč) budete moci pracovat již s 300 dokumenty měsíčně a za 8,33 dolarů (tj. 167,63 Kč) máte k dispozici zcela neomezené funkce. K vašim dokumentům chráněným 256bitovým šifrováním AES údajně nemají přístup ani samotní zaměstnanci, nýbrž pouze vy z počítače, webu nebo mobilní aplikace dostupné pro Android a iOS.

SurDoc - nabídka

Zdroj: addictivetips.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim