Úložiště SurDoc nabízí 100 GB v základu “zdarma“

Úložiště SurDoc nabízí 100 GB v základu “zdarma“
2013-12-24T09:20:47+02:00
• 24. 12. 2013

Zálohování na vzdálené úložiště v posledních letech stále častěji nabírá na důležitosti a využitelnosti ze strany uživatelů. Na poli najdete mnoho totožných služeb, jak od největších technologických firem, jako je Microsoft s Googlem, tak i od těch, které stávěly skoro od úplného základu, kde stojí za zmínku například Dropbox.

SurDoc

Další alternativou může být zajímavá služba SurDoc nabízející registrovaným uživatelům v základu 100 GB volného prostoru s podporou nejen systému Android a zabezpečením typu SSL. Nicméně se nevyhnete určitým omezením, kde služba dává na výběr ze tří variant užívání. Ačkoliv v základu skutečně máte 100 GB prostoru, za jeden měsíc můžete pracovat s pouze 30 dokumenty.

Po zaplacení 2,5 dolarů (tj.  v přepočtu 50,31 Kč) budete moci pracovat již s 300 dokumenty měsíčně a za 8,33 dolarů (tj. 167,63 Kč) máte k dispozici zcela neomezené funkce. K vašim dokumentům chráněným 256bitovým šifrováním AES údajně nemají přístup ani samotní zaměstnanci, nýbrž pouze vy z počítače, webu nebo mobilní aplikace dostupné pro Android a iOS.

SurDoc - nabídka

Zdroj: addictivetips.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat