reklama

Twitter asi umožní úpravu příspěvků

Twitter asi umožní úpravu příspěvků
2013-12-17T06:28:38+01:00
• 17. 12. 2013

Včera jsme se dozvěděli o testování novinky Twitter Nearby a nyní se ukazuje, že se připravuje další vylepšení. Tato sociální síť má stále jednu nevýhodu – konkrétně se jedná o absenci úpravy zveřejněného příspěvku. Pokud chcete udělat jakoukoliv změnu, nezbývá vám nic jiného, než smazat původní tweet a vytvořit nový.

Nyní se objevují zprávy, že probíhá testování editování příspěvků. Společně s tím se ukazuje možný způsob práce, který vám nenabídne kompletní úpravu tweetu. Dokonce funkce nebude dostupná po neomezenou dobu.

8a5efe44-c812-4470-84eb-61160d05c542V praxi by to mohlo vypadat tak, že na blíže nespecifikovanou dobu uvidíte u příspěvku možnost úpravy. Budete moci přidat nějaké slovo nebo odstranit, pozměnit pár písmenek nebo vyměnit obrázek.

Twitter tímto chce omezit úplnou změnu původní zprávy. Navíc zde bude asi jen jedna možnost na změnu. Jakmile se provedou úpravy, budou ihned viděny u všech, kteří přímo přesdíleli zprávu.

Novinka by se následně dostala hlavně do mobilních aplikací. Bohužel nevíme, kdy se dočkáme a jestli Twitter nakonec nezmění názor na tuto funkci. Pokud všemu dá zelenou, první se dočkají ověřené účty, následovat budou běžní uživatelé.

Zdroj: thedesk.matthewkeys.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim